S oknami MIMA nebude vám zima...
Zadajte názov...

PLASTOVÉ OKNÁ A HLINÍKOVÉ OKNÁ MIMA PRODUKTY A SLUŽBY

Plastové a hliníkové okná a dvere  MIMA

Firma Milan Magula - MIMA vyrába plastové a hliníkové okná a dvere. Výroba sa nachádza v Bratislave a má 100 % Slovenského majiteľa. Od roku 1992 vyrába plastové okná a hliníkové okná prvotriednej kvality.  Značka MIMA s heslom ,,S OKNAMI MIMA NEBUDE VÁM ZIMA!,, si získala popredné miesto na trhu plastových a hliníkových okien a dverí svojou vysokou kvalitou výrobkov, montáže a servisných služieb. Milan Magula - MIMA ponúka svojim zákaznikom služby od poradenstva a výberu vhodnosti produktu t.j. plastové okná a hliníkové okná odborne zameria, vyrobí, dopraví, zabezpečí demontážne práce starých okien a dverí, montážne práce nových plastových a hliníkových okien a dverí, klampiarske práce a montáž vonkajších parapetných dosiek, interierové stolárske práce a montáž  vnútorných parapetných dosiek, všetko podľa požiadaviek zákaznika a jeho predstáv. Ponúkame širokú škálu výrobkov upravených lamináciou z exteriérovej alebo interiérovej strany a to v 44 farebných odtieňoch. Výnimkou takisto nie je i záručný a pozáručný servis. Plastové okná a hliníkové okná od firmy Milan Magula - MIMA sú vyrábané z kvalitných a prvotriednych materiálov, vďaka tomu majú dlhú životnosť. Elegantné, pevné profily sú veľmi trvanlivé a odolné. Plastové okná a dvere vyrábame len zo šesťkomorových profilov s troma tesneniami s elegantným dizajnom vrátane viacerých variantov krídiel. Okno si môže zákazník objednať s drevodekorovou alebo farebnou povrchovou úpravou, alebo s exkluzívnou povrchovou úpravou s kovovým dizajnom. Okenný profil s alumíniovou povrchovou vrstvou v sebe spája finančné a funkčné vlastnosti plastového okna a imitácie hliníkového okna. Milan Magula - MIMA ďalej ponúka variant certifikovaný pre energeticky pasívne domy a variant s hliníkovým klipom.

Firma MIMA vyrába plastové a hliníkové okná a dvere

 1. hliníkové okná, hliníkové dvere, hliníkové fasády, interiérové hliníkové priečky,
 2. plastové okná a dvere, plastové vchodové dvere, interierové plastové priečky,
 3. plastové okná a dvere s hliníkovým klipom
 4. plastové okná a dvere s imitáciou hliníka, plastové okná a dvere s imitáciou dreva,
 5. protipožiarne hliníkové okná a dvere, hliníkové protipožiarne fasády,
 6. drevohliníkové okná, 
 7. posuvné dvere, zdvižnoposuvné dvere,
 8. posuvné okná,
 9. harmonikové dvere,
 10. zimné záhrady,
 11. strešné okná, strešné svetlíky,
 12. bazénové prekrytia, zastrešenie bazénov, bazénové kryty,
 13. garážové brány,
 14. siete proti hmyzu,
 15. exteriérové žalúzie, rolety, okenice,
 16. interierové žalúzie, interierové látkové tienenie, bambusové žalúzie, roletky deň a noc, japonské steny,
 17. markízy,
 18. poštové schránky,
 19. exteriérové parapety, interiérové parapety, 
 20. vitráže a vitrážové lampy, tiffany lampy,
 21. mreže, oplotenia, brány, zábradlia.

Plastové okná a dvere sú vyrobené 100 % na Slovensku!

Plastové profily pre  plastové okná a plastové dvere tvoria asi 5% z časti plochy okna a dverí a asi 6% z plochy plastových vchodových dverí. Plastové okná a dvere vyrábame z profilov  na báze tvrdeného PVC. Okná a dvere sú vyrobené 100% na Slovensku vo firme Milan Magula - Mima v Bratislave.  Skladajú sa z dvoch hlavných častí, z rámu a z krídla. Rám pre plastové okná a dvere je vystužený oceľovou výstuhou hrúbky 1,5 mm až 3,5 mm. Oceľová výstuž je upravená s povrchovou úpravou pozinkovaním. Rám pre plastové okná a dvere je zabudovaný do ostenia muriva a musí byť uchytený bezchybne, aby nebol umožnený jeho pohyb. Druhou dôležitou časťou plastových okien a dverí je okenné krídlo, je to pohyblivá časť, ktorá sa ovláda pomocou okennej alebo dverovej kľučky. Je taktiež vystužené oceľovou výstuhou, ktorá zaručuje minimálnu rozťažnosť plastového okenného a dverového krídla. Oceľová výstuž plní funkciu statiky pre plastové okná a dvere.

Hliníkové okná a dvere sú vyrobené 100 % na Slovensku!

Hliníkové profily pre hliníkové okná a dvere tvoria asi 4,5% z časti plochy okna a dverí a asi 5,5% z plochy hliníkových vchodových dverí. Hliníkové profily pre hliníkové okná sú vyrábané z hliníkovej zliatiny AlMgSi0,5. Skladajú sa z dvoch hlavných častí, z rámu a z krídla. Rám pre hliníkové okná a dvere môže byť s prerušeným tepelným mostom alebo bez prerušeného tepelného mostu.  Rám pre hliníkové okná a dvere je zabudovaný do ostenia muriva a musí byť uchytený bezchybne, aby nebol umožnený jeho pohyb. Druhou dôležitou časťou je okenné krídlo, je to pohyblivá časť, ktorá sa ovláda pomocou okennej kľučky. Môže byť taktiež s prerušeným tepelným mostom alebo bez prerušeného tepelného mostu. Hliníkový profil robí funkciu statiky pre hliníkové okná a dvere. Hliníkové okná vyrábame podľa požiadaviek zákaznika z profilov: Ponzio, Reynaers, Hueck, Cortizo. Hliníkové okná a dvere sú vyrobené 100% na Slovensku vo výrobnom závode Milan Magula - Mima v Bratislave. Hľadáte vysokokvalitné varianty hliníkových okien a dverí, prípadne dokonca posuvné dvere nadrozmerných veľkostí na terasu s bezbariérovým prahom? Potom sa informujte u výrobcu hliníkových okien a dverí Milan Magula -  Mima a vyberte si spomedzi pestrých možností, ktoré Vám ponúka.  

Kovanie a zámky aj na otlačok prstu pre plastové okná a hliníkové okná

Celoobvodové kovanie pre plastové okná a hliníkové okná umožňuje skoro hermetické uzavretie, otvorenie, privetrávanie a sklopenie. Kovanie pre vchodové plastové dvere a vchové hliníkové dvere umožňuje pohodlne uzamknúť zámok dverí s kľučkou a kľúčom, alebo kľúčom, alebo biometrickým zámkom, alebo magnetickým zámkom. Kovanie pre plastové okná a hliníkové okná môže byť samomazacie.  Kovanie pre plastové a hliníkové okná a dvere čítať viac...

Plastové okná a hliníkové okná MIMA osvedčené v priebehu desaťročí

Plastové okná a hliníkové okná MIMA vyrábame na zákazku z profilových systémov od renomovaných výrobcov. Naše výrobky sa osvedčili v priebehu desaťročí a vďaka použitým materiálom a spracovaniu ponúkajú najlepšiu kvalitu bývania. Plastové okná a dvere vyrábame len zo šesťkomorových profilov od firmy Deceuninck - Inoutic.  Hliníkové okná a dvere vyrábame z profilov od firiem  Ponzio, Reynaers, Hueck, Cortizo. Plastové okná a hliníkové okná od firmy Milan Magula - MIMA sú šetrné k životnému prostrediu, zvyšujú komfort bývania a zároveň pomáhajú šetriť energiu potrebnú na vykurovanie. Sú teda tým, čím by mali byť dnes všetky plastové okná a hliníkové okná v súčastnosti. Priateľské voči spotrebiteľovi a šetrné voči životnému prostrediu.

plastove-hlinikove okna-mima-3Plastové okná a hliníkové okná  MIMA a frebné prevedenie

Plastové okná a hliníkové okná a dvere je možné vyrábať v rôzných farebných odtieňoch, kde je možné vybrať si farby imitácie dreva alebo iné farby podľa farebnej škály RAL. Ďalšia možnosť je farebné prevedenie, kde sú  plastové okná a hliníkové okná a dvere z každej strany inak farebné. Pri plastových oknách je farba rámu z vnútra pri pohľade do okenného rámu biela, hnedá alebo šedá. Farebný odtien z vnúra rámu je vždy zladený podľa interierovej strany farby rámu. Farebné kombinácie: rám z interiéru biely - rám z vnútra biely, rám z interiéru drevodekór hnedý - rám z vnútra hnedý, rám z interiéru dekór šedý alebo metalický - rám z vnútra šedý. Hľadáte spoločnosť, ktorá Vám rýchle dodá plastové okná a hliníkové okná a dvere? Tak hľadajte a určite ich nájdete desiatky. Hľadáte značkové plastové okná a hliníkové okná a dvere so servisom a zárukou, certifikovaného partnera, ktorý zadarmo odmeria okná a dvere, urobí kalkuláciu, vyrobí a namontuje prvotriedne plastové okná a hliníkové okná a dvere, garantuje 5 - ročný záručný servis a pridá zopár užitočných rád? Tak ste ho práve našli, kvalitného slovenského výrobcu plastových okien a hliníkových okien a dverí spoločnosť Milan Magula - MIMA.

 Plastové okná a hliníkové okná tvoria výzor.

Okná MIMA v určujúcej miere prispievajú k výzoru a charakteru Vášho domu. Nie sú len ozdobným prvkom budovy, ale majú aj rozhodujúci vplyv na to, aby ste sa doma cítili príjemne.
Okná vplývajú na celkovú atmosféru. Kvalitné okná zvyšujú aj hodnotu Vášho domu. Správnym „návrhom okien“ sa Váš objekt navyše stáva stredobodom pozornosti.

Bezhraničné možnosti okien.

Milan Magula - Mima Vám ponúka širokú škálu materiálov, systémov, tvarov a farieb. Kompromisy a ústupky v tepelno-izolačnej schopnosti, ako aj ústupky v dizajne patria vďaka výrobe noviniek minulosti. Okná a dvere od firmy MIMA v takmer bezhraničnej ponuke spájajú kvalitu, dizajn a inováciu a už dnes zodpovedajú požiadavkám zajtrajška. Prednosti plastových okien a hliníkových okien MIMA sú základom všetkých dôležitých faktorov, ako sú úspora energie, bezpečnosť, zvuková a tepelná izolácia a v neposlednom rade ľahká starostlivosť a údržba. Prepožičajte Vášmu obydliu výnimočnú atmosféru a užívajte si komfort vysoko kvalitných okien a dverí od výrobcu okien Milan Magula - MIMA.

plastove-hlinikove okna-mima-2Materiál pre plastové okná a hliníkové okná MIMA.

Najskôr sa rozhodnite pre jeden z materiálov pre konštrukciu rámu pre plastové okná alebo hliníkové okná. Vyberieme si podľa dizajnu druh materiálu z vonkajšej strany a druh materiálu z vnútornej strany. Máme na výber, plast,  hliník a drevo. Okrem toho má dôležitý význam kovanie. Kovanie umožňuje uzatváracím častiam pohyb, ktoré sú po obvode krídla a pohybujú uzatváracími bodmi a poskytujú rôzne možnosti otvárania, ako napríklad sklopno-otváravú polohu.Okrem toho sa zoznámte s novinkou otváranie a zatváranie pomocou tlačidla! Ak si môžeme užívať tento komfort v aute, prečo by sme sa ho mali vzdávať vo vlastnom dome či v byte? Hľadáte individuálne okná, dvere na balkón a terasu, prípadne dokonca aj s bezbariérovým prahom? Potom sa informujte u firmy Milan Magula - MIMA a vyberte si spomedzi pestrých možností, ktoré Vám  ponúka.

Materiál pre plastové okná MIMA.

Pri plastovom okne máme na výber bielu farbu z voka aj zvnútra, alebo len z jednej strany. Tak isto pri farebnom prevedení máme na výber obojstrannú farbu alebo len jednostrannú farbu. Možnosť je aj imitácia dreva obojstranná alebo len jednostranná. Možnosť je aj imitácia hliníkového okna obojstranná alebo len jednostranná. 

Materiál pre plastové okná MIMA s hliníkovým profilom.

Pri plasthliníku máme na výber hliník v akej koľvek farbe z vonkajšej strany a akúkoľvek farbu plastu z vnútornej strany. Možnosť je aj imitácia dreva z interiéru. Možnosť je aj imitácia hliníkového okna z interiéru. 

Materiál pre hliníkové okná MIMA.

Pri hliníkovom okne máme na výber hliník v akej koľvek farbe z vonkajšej strany a akúkoľvek farbu  z vnútornej strany. Možnosť je aj imitácia dreva nástrekom obojstranná alebo len jednostranná. Možnosť je aj imitácia dreva fóliou obojstranná alebo len jednostranná.

Materiál pre drevohliníkové okná MIMA.

Pri drevohliníkovom okne máme na výber hliník v akej koľvek farbe z vonkajšej strany a drevo z vnútornej strany.

Plastové okná a hliníkové okná MIMA je možné použiť pri všetkých typoch stavieb.

 

 
 
© Milan Magula - MIMA Všetky práva sú vyhradené.

Výroba kópií, použitie pre verejné produkcie sú bez súhlasu majiteľa zakázané!

Created by Peter Patocka